Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

Większość tegorocznych wydarzeń Festiwalu Malta jest bezpłatna – odbywa się zarówno w przestrzeniach otwartych, jak i zamkniętych, gdzie obowiązuje pierwszeństwo wejścia lub w przypadku warsztatów – wcześniejsze zapisy mailowe. W związku z aktualnymi obostrzeniami spowodowanymi pandemią Covid-19 stosujemy limit uczestników na wydarzeniach.

Bilety obowiązują na koncert „Projekt Krynicki” z muzyką Pawła Mykietyna, Alka Nowaka oraz Pawła Szymańskiego (24.06.2021 / 50 PLN) oraz na spektakl „Powtórzenie. Historia/e teatru” w reżyserii Milo Rau (28-29.06.2021 / 37 PLN).

Spektakle poznańskich partnerów programowych takich, jak Teatr Nowy, Teatr Polski, Polski Teatr Tańca i Teatr Muzyczny są płatne, instytucje te prowadzą sprzedaż biletów na swoich stronach internetowych. Każdy z nich wprowadził do sprzedaży zarówno bilety normalne i ulgowe, dodatkowo w przypadku Teatru Muzycznego widzowie Festiwalu Malta mają możliwość zakupu biletu w cenie zniżkowej.