Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

Galeria

Estrada Poznańska stworzyła serię 9 autorskich i opiniotwórczych podcastów, do którego wysłuchania zachęcamy! W szczególności przypadło nam do gustu słuchowisko „Nikt nas nie pytał, ale i tak się wypowiemy" – o feminizmie, kobietach i różnych aspektach ich życia, które podejmują autorki, Agnieszka i Kasia. Nowe odcinki podcastu pojawiają się co drugą środę na platformach Spotify, YouTube, Soundcloud, Podigee i Apple Podcasts.

W bazie dźwiękowych publikacji Estrady jest jeszcze kilka innych podcastów tematycznych. Zachęcamy do przejrzenia i posłuchania.

NIE SPAĆ, SŁUCHAĆ!

Kuba Wojtaszczyk i Patrycjusz Tomaszewski oglądają bardzo dużo. Teraz spotykają się, by podyskutować o najgorętszych serialach, tych nowych i trochę starszych. Pat kocha popkulturę, a na serialach zjadł zęby. Kuba jest na bieżąco z premierami i hollywoodzkimi plotkami. Razem zapraszają na podcast, w którym rozmawiają o telewizji i wszystkim, co jej dotyczy. Nowe odcinki w każdą niedzielę.

ESTRADA W SIECI: SŁUCHOWISKA

ZIELONE ROZMOWY

PRÓBA MUZYKI

KULTURALNIE O GRACH

JAK NIE ZWARIOWAĆ? PORADNIK SURVIVALOWY DLA RODZICÓW

MUZA MOVIE

65 LAT ESTRADY POZNAŃSKIEJ