Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

Szanowni Państwo,

Fundacja Malta serdecznie zaprasza na konferencję prasową zapowiadającą 32. edycję Malta Festival Poznań, która odbędzie się między 27 czerwca a 3 lipca 2022 roku.

Zapraszamy na konferencję prasową Festiwalu Malta w Poznaniu we wtorek 7 czerwca o godz. 12:00. Spotkanie zostanie przeprowadzone w formie hybrydowej. Transmisja wydarzenia odbędzie się na profilu Facebook Festiwalu Malta oraz kanale YouTube. Zainteresowanych spotkaniem na żywo w siedzibie Fundacji Malta przy ul. Ratajczaka 44 (I piętro) w Poznaniu prosimy o potwierdzenie udziału z rzecznikiem, Adamem Górczewskim. Link do transmisji online zostanie przesłany w dniu wydarzenia.

Uczestnikami konferencji na żywo w Fundacji Malta będą: Michał Merczyński – dyrektor Festiwalu Malta, Karol Działoszyński – przewodniczący Rady Fundacji Malta, Jędrzej Solarski – Zastępca Prezydenta Poznania oraz Joanna Pańczak i Dorota Semenowicz – programerki festiwalu.

Na konferencji ogłosimy program: opowiemy o tegorocznej, nieco zmienionej formule festiwalu, międzynarodowej części programowej, plenerowym otwarciu z francuskim zespołem Générik Vapeur czy koncercie finałowym. Uruchomimy także sprzedaż biletów i akredytacje dla mediów. Hasłem 32. edycji Malta Festival Poznań jest Świat w uścisku / World Held Tight / Стиснутий Світ. Podczas Festiwalu Malta między 27 czerwca a 3 lipca muzycy, performerki, cyrkowcy i tancerki przejmą we władanie miasto.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności na adres: rzecznik@malta-festival.pl. W trakcie konferencji będzie można zadawać pytania online oraz stacjonarnie w siedzibie organizatora.

Zachęcamy również do śledzenia zakładki DLA MEDIÓW na stronie internetowej festiwalu, gdzie znajdują się informacje prasowe, pliki do pobrania oraz kontakt do biura prasowego.