Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

W Auli Collegium Da Vinci (dawnej WSNHiD), jednej z największych sal koncertowo-widowiskowych w Poznaniu, swoje spektakle grały największe gwiazdy Malta Festival Poznań. Wielkim wydarzeniem był m.in. spektakl węgierskiego reżysera Kornéla Mundruczó, Hańba według według Johna Maxwella Coetzee'go. 

W tym roku w ramach Malty 2018 w Auli odbędzie się m.in. spektakl Jana Lauwersa Wojna i terpentyna.

Aula znajduje się w budynku należącym do Collegium Da Vinci. Poza funkcją dydaktyczną, jest miejscem realizacji śmiałych projektów kulturalno-artystycznych, międzynarodowych konferencji naukowych oraz spotkań z ludźmi świata nauki, kultury, polityki i mediów. 

---

Obiekt w pełni przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami (windy, toalety dostępne dla osób z ograniczoną zdolnością poruszania się). Wjazd do auli zawiera podjazd dla osób z niepełnosprawnościami.
Podczas Festiwalu Malta będzie możliwość dostosowania miejsc dla wózka inwalidzkiego w I rzędzie. Na parkingu znajduje się miejsce postojowe dla osób z niepełnosprawnościami.