Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

Plac Marka znajduje się na Międzynarodowych Targach Poznańskich na ul. Głogowskiej 14. Wejście od ul. Bukowskiej przez Bramę nr 7.

Międzynarodowe Targi Poznańskie to miejsce przede wszystkim znane publiczności Malta Festival z niebanalnych gwiazd światowej sceny muzycznej. W 2007 roku Sinead O’Connor czarowała swoim spojrzeniem i głosem zebranych na Placu Marka. Rok 2009 to koncert amerykańskiego zespołu Nine Inch Nails, przed którym tłumy kolejkowały się przed wejściem, na dobrych kilka godzin przed pojawieniem się grupy na scenie. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich obywały się również ważne, z uwagi na reakcję i odbiór widzów, spektakle teatralne. W 2010 roku na targach prezentowały się gwiazdy Idiomu Malta Festival / Flamandowie: Jana Lauwers i Needcompany w przedstawieniu Sad face/Happy face oraz Jana Fabre’a Another Sleepy Dusty Delta czy Fumiyo Ikedy i Tim Etchells In Pieces.