Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

Galeria
  • Czym jest drzewo? Jaka jest jego rola w mieście? Podczas warsztatów z arborystą-praktykiem poznacie ciekawostki z życia drzew i ich wpływ na nas. Dowiecie się czy drzewa rzeczywiście potrzebują naszej - człowieczej pomocy. Warsztaty będą podzielone na dwie części. W pierwszej przyjrzymy się drzewom w otoczeniu festiwalowym, nauczymy się, jak każdy z nas może zadbać o drzewa wokół siebie i poznamy gatunki. W drugiej zdradzimy tajniki pracy arborysty oraz narzędzia, których używa. Każdy uczestnik i uczestniczka będą mogli zmierzyć się z torem zręcznościowym w koronach drzew.

    Warsztaty arborystyczno-wspinaczkowe przeznaczone dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

  • Bush Doctor to arboryści. Arborysta to specjalista, który zajmuje się opieką drzew od sadzonki po wiek sędziwy. Działamy na wielu płaszczyznach, o które zahacza kontakt drzew i ludzi. Nasza praca to pasja, którą uwielbiamy się dzielić. Chcemy, aby do jak największej liczby osób dotarła informacja, dlaczego drzewa w naszym otoczeniu są tak ważne, dlaczego i w jaki sposób trzeba i można o nie dbać. Misją firmy jest edukacja. Od dłuższego czasu organizujemy warsztaty i szkolenia dla dzieci i dorosłych, na których poprzez zabawę i praktyczne zajęcia przybliżamy wartość tych pięknych organizmów jakimi są drzewa. Mamy nadzieję, że wzrost świadomości społecznej pozwoli cieszyć się drzewami w przestrzeni miejskiej nam i naszym dzieciom.