Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

Galeria
  • Kurs zakończy prezentacja projektów przygotowanych w grupach roboczych w ramach Akademii Miasta. Każdy z projektów będzie konsultowany w trakcie i między zjazdami z opiekunami programu, a także z prowadzącymi warsztaty ekspertami i ekspertkami. W trakcie podsumowania każdy z projektów będzie omawiany, zarówno od strony jego potencjału społecznego, ekologicznego, jak i możliwości realizacyjnych i budżetowych. Na koniec przeprowadzimy krótki warsztat ewaluacyjny.

    Czas trwania zajęć: soboty 11:00-18:00, niedziele 10:00-16:00, 8.10 16:00-19:00

    Akademia Miasta to bezpłatny kurs dla wszystkich zainteresowanych teorią i praktyką tworzenia miast wrażliwych, działaniem na rzecz ich mieszkanek i mieszkańców oraz adaptowaniem rozwiązań ekocentrycznych, w czasie planetarnej zmiany. W programie rozmowy i warsztaty z ekspertkami i praktykami.

    DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  • Mateusz Nowacki – doktorant w Instytucie Kulturoznawstwa, gdzie przygotowuje pracę doktorską poświęconą miejskiej ekologii. Animator, współpracuje z instytucjami kultury, współzałożyciel oddolnej inicjatywy społecznej „Lotaryńska 6: Mikro Dom Kultury”, współtworzył program interdyscyplinarnego kursu „Akademia Miasta” w 2019 i 2020 roku.