Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

Wystawa retrospektywna scenografii do widowisk plenerowych Asocjacja 2006, fot. Maciej Zakrzewski
GaleriaWystawa retrospektywna scenografii do widowisk plenerowych Asocjacja 2006, fot. Maciej Zakrzewski
 • Emocjonalna podróż w towarzystwie obrazów scenograficznych stworzonych przez poznańskich artystów wizualnych, przy akompaniamencie żywiołowego trio muzycznego, prezentowana w ramach obchodów dnia patronów Poznania św. Piotra i Pawła. Zespół tworzą muzycy z akademickim wykształceniem, jednak klasyczne podejście do muzyki jest dalekie od tego, co zaprezentują podczas teatralizowanego koncertu. Trio korzysta z przepływu energii między sceną a publicznością i improwizując, tworzy niezwykłe, muzyczne światy. W spektaklu wystąpią wokalistki Agata Wawrzyniak (tekst napisał Maciej Rembarz) i Monika Belau (tekst autorstwa Artura Kamińskiego).

  Asocjacja 2006 od wielu lat realizuje pomysły widowiskowe artystów związanych z UAP w Poznaniu. Zajmuje się projektowaniem scenografii, kostiumów, obiektów scenicznych i spektakli.
   

 • scenariusz i reżyseria: Piotr TETLAK
  animacje graficzne: Jakub PSUJA
  muzyka: Katarzyna KLEBBA (skrzypce, altówka), Paweł PALUCH (fagot, kontrafagot, surna), Arnold DĄBROWSKI (fortepian), gościnnie: Julia Ulman (piano)
  wokal: Monika BELAU, Agata WAWRZYNIAK
  obiekty scenograficzne: Dobrawa DECZKOWSKA, Dariusz Minta, Wojciech PAWLICZUK, Jakub PSUJA, Martyna STACHOWCZYK, Piotr TETLAK, Krzysztof URBAN
  kostiumy: Natalia REJSZEL, Ewa TETLAK
  prowadzenie: Paweł STACHOWCZYK
  pomysł i kierownictwo artystyczne: Piotr TETLAK
  producentka: Ewa Tetlak
  koordynacja: Marta Pautrzak
  produkcja i realizacja: Teatr Asocjacja 2006 / Fundacja Asocjacji 2006