Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

fot. Anita Andrzejewska
Galeriafot. Anita Andrzejewska
  • Koncepcja codziennego dotykania Ziemi jest oczywista, usprawiedliwiona np. grawitacją - dla starszych i bezpośrednią bliskością – dla Małych, którzy od niej zaczynają swą podróż wzwyż. Oczywistość tej koncepcji powoduje, że przyjmujemy dotyk Ziemi jako nam należny, w zasadzie niezauważalny, wręcz nieświadomy. A może by tak powrócić do świadomego Jej dotykania? A może potraktować Ziemię jak partnerkę w dobrej zabawie? Proponuję dzieciom i opiekunom świadomą wędrówkę ciał po Ziemi. Podczas warsztatu, poprzez wspólne próby podejmowania proponowanych ćwiczeń i aktywności, zarówno Maili jak i Duzi będą cieszyć się kontaktem z Ziemią i ze sobą nawzajem. Warsztat planowany jest jako warsztat ruchowo-sensoryczny, nie wymaga innego przygotowania niż otwartość na doświadczanie. Propozycje aktywności i zabaw będą liczne i różnorodne, by każdy mógł wybrać coś dla siebie. Ubierzcie się bardzo swobodnie.

    Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat z opiekunami.

  • Agata Nowaczyk-Łokaj – założycielka i właścicielka firmy oraz marki Warsztaty Agaty, a także miejsca warsztatowego o tej samej nazwie. Z pierwotnego wykształcenia prawniczka (UAM), z pasji trenerka improwizacji tanecznych, po przygotowaniu pedagogicznym i długiej drodze edukacji w kilku dziedzinach zawodowych oraz rozwoju osobistego różnymi metodami warsztatowymi i terapeutycznymi. Pasjonatka stosowania metod ruchowych i tanecznych do pogłębiania samoświadomości, uwalniania energii, budowania relacji z sobą i innymi ludźmi. Autorka wielu scenariuszy zabaw edukacyjnych i rozwojowych. W budowaniu i prowadzeniu zajęć dla dzieci towarzyszy jej perspektywa Dziecka, podejście związane ze swobodą wyboru, wzajemnym szacunkiem i oparciem w relacji Dziecko-Dorosły. Zajęcia buduje i prowadzi z inspiracji wieloma metodami, tworząc z tego autorski program. Prywatnie – rogata dusza, którą stać na wiele, mama Wojtka i Kuby.