Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

Galeria
  • Jakie tajemnice kryje laboratorium? Dr. Acrylicstein to nowocyrkowy spektakl o perypetiach szalonego naukowca hobbysty, który w swoich eksperymentach próbuje odkryć nowe formy żonglerki. Niestety, nie wszystkie doświadczenia idą po jego myśli. Niekonwencjonalne pomysły Acrylicsteina tworzą kabaretowy obraz zmagań z samym sobą i nieugiętymi prawami fizyki. Głównym elementem spektaklu jest nieszablonowe wykorzystanie żonglerki kontaktowej, jednej z najbardziej niesamowitych form żonglerki artystycznej, której technika polega na manipulacji kryształowymi rekwizytami w taki sposób, by wydawało się, że łamią one prawa grawitacji. Acrylicstein niczym Frankenstein ożywia swoje dzieła – używa w spektaklu kryształowych kul, zamieniając je w zaskakujące stworzenia, które animowane jego dłońmi, budzą się do życia na oczach widzów.

  • Kamil Dziliński – manipulator, żongler, performer, założyciel grupy MultiVisual, organizator Ogólnopolskiego Festiwalu Ognia i Festiwalu Żonglerskiego w Ostródzie. Występuje od 2003 r. na scenach takich festiwali cyrkowych jak European Juggling Convention, Circus Festival Ireland czy Italian Hoop Connection. Finalista programu Mam talent! I Wschodnioeuropejskiego Konkursu Etiud Nowocyrkowych „Cyrkulacje” w Lublinie, współtwórca spektakli Warszawskiej Sceny Varieté i projektu CyrkON.