Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

Galeria
 • Co łączy botanikę i fotografię? Czy foton – cząsteczka światła – karmi tylko rośliny czy pozwala nam również karmić się sztuką?

  Podczas warsztatów dzieci stworzą fotografie bez użycia aparatu wykorzystując znalezione w parku rośliny i elementy naturalne oraz samo światło.

  W rozstawionym namiocie ciemniowym ułożymy znaleziska bezpośrednio na papierze fotograficznym. Dzięki różnym stopniom przeźroczystości przedmiotów przechodzące przez nie światło pozostawi na papierze rozpoznawalne figuratywne odbicia, jak również abstrakcyjne formy.
  Uczestnicy poznają podstawowe procesy zachodzące w ciemni fotograficznej, zgłębią zasady kompozycji oraz poznają technikę luksografii.

  Warsztaty przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.
   

 • Duet pOtworki lubi fotografię analogową i chce, aby inni poznali ją poprzez twórczą zabawę w duchu “zrób to sam" i „3R" („re-use, re-duce i re-cycle"). Magda i Maciej pokazują nieprzewidywalny czarno-biały świat fotografii analogowej. Przekonacie się, że obrazy wcale nie muszą być idealne, by być piękne.