Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

Galeria
  • Zapraszamy na poranny rozruch na ziemi, nad ziemią, na trawie i w powietrzu. Latające talerze, smocze kije, piłki na sznurkach, taśmy na drzewach, latające przedmioty - to nie sen. Tak właśnie wygląda świat kiedy złapie się BAKCYLA. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych niezależnie od wieku i płci na nasze warsztaty Dyskowo-Kuglarskie. Rozruszamy Was i nauczymy wielu nowych rzeczy. Będziecie mogli spróbować swoich sił w różnych aktywnościach z frisbee. Nauczycie się wielu ciekawych rzutów i podstawowych manipulacji z dyskiem. Trenerzy z Centrum Latających Obiektów pokażą Wam jak można tańczyć z dyskiem i tworzyć proste choreografie. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w zabawie z X-Dyskiem oraz porzucać do celu. Na sekcji kuglarskiej zaprzyjaźnicie się z różnymi dziwnymi rzeczami, które potrafią zrobić Wasze ciała. Odczarujemy dla Was żonglerkę tak, że nagle stanie się magicznie łatwa, pokażemy jak stać prosto kiedy pod nogami wszystko się chwieje, przekonamy Was, że hula hoopa da się utrzymać na biodrach nie tylko wtedy kiedy pasuje. Pokażemy jak ćwiczyć samodzielnie i jak bawić się z rodziną i znajomymi. Polataj za dyskiem, zafascynuj się lotem, przyjdź i pokręć, porzucaj razem z nami!
     

  • Fundacja Pro-Spin działa od maja 2016 roku. Naszą misją jest promowanie kuglarstwa i Nowego Cyrku jako dziedziny sztuki oraz hobby poruszającego ciało i umysł. Z Otwartymi Spotkaniami Kuglarskimi gościliśmy w Domu Tramwajarza oraz Pawilonie. Mamy na koncie projekty we współpracy z Urzędem Miasta Poznania, Centrum Inicjatyw Lokalnych czy Estradą Poznańską. Prowadzimy warsztaty dla każdego: od dzieci po seniorów i osoby z niepełnosprawnościami.

    Kinga Łukaszewska to wiceprezeska Fundacji, hulahopistka i żonglerina związana z kuglarstwem od 2010 roku. Zajmuje się pedagogiką cyrku, prowadzeniem warsztatów i występami artystycznymi. Swoją wiedzę zdobywała na warsztatach i festiwalach w Polsce i za granicą.

    Michał Maciołek – założyciel Centrum Latających Obiektów – trener, promotor i zapalony gracz we wszystkich dyscyplinach związanych z latającymi dyskami. Jeden z prekursorów Freestyle Frisbee w Polsce. Orędownik uważności w życiu codziennym oraz stosowania zasad fair-play nie tylko w sporcie. Animator, działacz społeczny, specjalista od e-biznesów. Uwielbia dzielić się swoją pasją i nauczy każdego rzucać i łapać frisbee na wiele różnych sposobów.