Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

Galeria
  • Po raz kolejny festiwal Malta będzie obecny w Wielkopolsce w ramach programu Malta na Bis – organizowanego przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.

    Izzy and the Black Trees to połączenie zadziornej americany, brudnych punkowych gitar i charyzmatycznego głosu wokalistki. Żywioł na scenie, spokój i cytrynówka w garderobie. W brzmieniu zespołu jest zauważalna surowa energia, która przywołuje skojarzenia z Pixies, Patti Smith Group, The Kills czy Sonic Youth. Mają na swoim koncie wydany w 2020 r. debiutancki album Trust No One, który wpadł w ucho recenzentom muzyki niezależnej w Polsce i za granicą. Legendarny Steve Lamacq prezentował utwór tytułowy albumu w swoim programie BBC 6 Music Recommends.

    Zagrali m.in. na ENEA Spring Break 2019 i 2020 online, Westway LAB (PT), Fląder Festiwal, Tak Brzmi Miasto Showcase w klubie Alchemia, klubie Re oraz w berlińskich klubach Schokoladen i Dunckerclub. W 2019 r. wygrali cykl Gramy u Siebie, zorganizowany przez CK Zamek w Poznaniu, byli też finalistami Jarocińskich Rytmów Młodych 2019. W 2020 r. ich występ na Liverpool Sound City oraz towarzysząca minitrasa po UK została odwołana, za to bardzo gorąco zostali przyjęci na festiwalu Inne Brzmienia w Lublinie.

    Bezpłatne wejściówki dostępne do nabycia w kasie CKiS-DK Oskard.