Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

zdjęcie z archiwum artystki
Galeriazdjęcie z archiwum artystki
  • Zapraszamy na obchody Międzynarodowego Dnia Jogi w ramach Festiwalu Malta / Generator Malta. Jak lepiej świętować ten dzień niż praktyką jogi?

    Nasza poniedziałkowa praktyka będzie poświęcona radosnemu budzeniu ciała i umysłu poprzez Powitania Słońca w wielu wariantach i z licznymi przeplotami różnorodnych asan. Wzmocnimy i rozciągniemy ciało. Uspokoimy umysł i wzmocnimy oddech. Przy dźwiękach muzyki płynnie i lekko zagłębimy się w Vinyasa Yogę.

    Na zajęcia zapraszamy wszystkich chętnych. Zaprawionych w praktyce joginów oraz osoby początkujące. Praktyka będzie energetyczna, ale z licznymi modyfikacjami tak, aby każdy odnalazł w niej przestrzeń dla siebie.
    Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą maty do jogi lub grubego ręcznika kąpielowego/koca.

  • Ulla Wilczyńska-Kalak – certyfikowany nauczyciel jogi RYT 500. Z wykształcenia biolog molekularny. Przygodę z jogą rozpoczęła w 2004 roku podczas studiów podyplomowych na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, a kontynuowała w Australii pod okiem australijskich i amerykańskich nauczycieli. Założycielka SNY (Studia Namaste Yoga), twórczyni Jogi przy Fontannie, autorka licznych projektów jogowych, m.in.: Joga Twarzy, Joga z Ullą – Vinyasa dla każdego, Power Vinyasa Yoga – 21-dniowa próba sił.