Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

fot. Frantisek Ortmann
Galeriafot. Frantisek Ortmann
  • Nagrodą główną w tym wyścigu jest samo doświadczenie. Pod tym względem ci mężczyźni to najlepsi rywale – prawdziwi czempioni. Dwóch narciarzy biegowych, którzy zgubili drogę, ramię w ramię w jednym wyścigu, odbywają narciarską odyseję – podróż o niejasnym kierunku i końcu. Szykujcie kije, nawoskujcie wąsy, łyk herbaty dla kurażu i zaczynamy! Performans Odyseja narciarska wykorzystuje wieloletnie doświadczenie The Trick Brothers z teatrem ulicznym. Ich mocną stroną jest autoironia, żonglerka, akrobatyka i ciepły humor. Niezależnie od tego, co się wydarzy, publiczność będzie wciągnięta w grę! Szlak nie został wyznaczony? Nieważne – to nie jest tradycyjny show!
     

  • The Trick Brothers rozpoczęli karierę w maju 2009 r., stopniowo stając się liderami nowego cyrku w Czechach. Członkowie zespołu, Václav Jelínek i Adam Jarchovský, to jedni z najbardziej uznanych artystów w kraju. Występują zarówno w Czechach, jak i za granicą. Specjalizują się w łączeniu wymagającej technicznie żonglerki z ruchem i ekspresją.