Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

Galeria
 • Uczcijmy pierwszy dzień wakacji z rozmachem i rozpędem! Tak, że z górki na pazurki, na byle czym, ale nie-byle-jak!

  Zapraszamy małych i dużych na warsztaty konstruowania nieziemskich mini-wehikułów z tego, co pod ręką i tego, co w głowie. Będziemy mieli kółka, patyki, kartony, farby, plastelinę, sznurki i inne materiały, bez których ani rusz, a Wy miejcie kieszenie pełne wyobraźni i apetyt na dobrą zabawę. Zachęcamy też do przybywania z własnymi obiektami zjazdowymi

  Gotowe pojazdy zjadą w uroczystym konkursie – z nagrodami! – ze szczytu górki saneczkowej w parku Wieniawskiego, inaugurując wakacyjną labę na linii mety. Który pojedzie najdalej? Który najzgrabniej? A który zaliczy najbardziej spektakularną glebę?

  Warsztaty bez ograniczeń wiekowych.
   

 • Maja Brzozowska – tak właściwie to socjolog dzieciństwa, tak praktycznie to rodzic dwóch wspaniałych córek, a tak z zamiłowania to entuzjasta robienia frajdy i idei, że miasto może być przestrzenią zabawy dla wszystkich. Z przyjemnością współpracuje koncepcyjnie i warsztatowo z Wolno Dzieciom od 2014 roku.

  Elżbieta Niewiadomska – edukatorka i ilustratorka, fanka wyobraźni i absurdalnych myśli. Na co dzień napędza innych do działań twórczych w szkole O!mega. Zaangażowana w projekty społeczne i artystyczne najchętniej łącząc te dwa wymiary. Wspiera Wolno dzieciom warsztatowo i koncepcyjnie od 2014 roku.