Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

fot. Anna Rogaczewska
Galeriafot. Anna Rogaczewska
 • 19.06,10:00 Młodsi w impro 6-8 lat
  19.06, 11:30 Młodzi w impro 9-11 lat
  26.06, 10:00 Młodsi w impro 6-8 lat
  26.06, 11:30 Młodzi w impro 9-11 lat 

  Zajęcia z improwizacji to forma twórczej zabawy okraszonej porcją wiedzy. Każdy może i potrafi improwizować. Wystarczy przestrzegać zasad gier i reguł impro. Wykorzystamy gry improwizacyjne, których esencją jest kreacja i śmiech. Doświadczymy słuchania, akceptacji, tworzenia historii, spontanicznego reagowania, wchodzenia w role.
  Improwizacja podbudowuje poczucie własnej wartości, wyostrza zmysł obserwacji i podzielność uwagi; wzmacnia zdolność współpracy w grupie, kreatywnego myślenia, zaufania do siebie i innych. Impro-trening uwalnia głowę od myśli, jesteśmy tu i teraz, mamy do dyspozycji wyobraźnię i swoje ciało, puszczamy kontrolę i pozwalamy sobie na żywiołowość. Uczestnicy po warsztatach będą czuć się swobodniej i bezpieczniej, bo doświadczą empatii, szacunku, współdziałania. Przekonają się, że poradzą sobie w każdej niespodziewanej sytuacji, zobaczą siebie jako osoby z inicjatywą i pozytywnym nastawieniem. Gry te sprawdzą się później podczas spotkań towarzyskich i w czasie podróży.

  Warsztaty odbędą się w dwóch grupach: Młodsi w impro dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat i Młodzi w impro dla dzieci w wieku od 9 do 11 lat. 

  Link do gier, które Agnieszka Rogaczewska-Foryś prowadzi ze swoim synem: Impro rodzinne

 • Agnieszka Rogaczewska-Foryś – trenerka improwizacji; improwizatorka sceniczna (z grupą „Leniwe Impro” w Blue Note); tekściarka, opowiadaczka, pieśniarka (śpiew biały, poezja śpiewana), autorka baśni i wierszy dla dzieci; prowadzi zajęcia „Impro – gry kreatywne” dla uczniów SP Cogito w Poznaniu i dzieci z zerówek w przedszkolach oraz warsztaty improwizacji dla dorosłych (w tym dwa regularne składy), a także szkolenia z kreatywności dla biznesu i edukacji. Jako animatorka kultury prowadzi też zajęcia literacko-artystyczne.