Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

fot. Przemek Turniak
Galeriafot. Przemek Turniak
 • Warsztaty konstruktorskie dla dzieci w wieku 6–10 lat.

  Czym jest dla nas dom? Bezpieczną przystanią, miejscem odpoczynku, przestrzenią w której spędzamy czas z bliskimi? Stwórzmy wspólnie takie miejsce dla naszych małych skrzydlatych przyjaciół.

  Marka VOX, która pomaga tworzyć wnętrza naszych marzeń, zaprasza na warsztat, podczas którego zbudujemy kryjówki dla owadów, zapraszając je w sąsiedztwo naszych domów. Na warsztacie zajrzymy też do ogrodów, w korony drzew i na łąki i dowiemy się: Dlaczego owady są ważne? Jakie miejsca chętnie zamieszkują? Jak zrobić by miasta stały się im bardziej przyjazne?

  Informacje organizacyjne:
  Przy wykonywaniu działań stolarskich potrzebna będzie pomoc dorosłego. Prosimy by w warsztatach dziecku towarzyszył jeden opiekun.

  Na warsztaty zapraszają VOX i Festiwal Malta.
   

 • Tomek Kaszany – znany jako Tomek Leśny Stolarz, stolarz z zawodu i pasji. Od kilku lat realizuje warsztaty stolarskie dla dzieci i dorosłych, zachęcając nie tylko do zdobywania nowych umiejętności, ale także przetwarzania i odzyskiwania materiałów. Organizator warsztatów stolarskich dla dzieci i dorosłych oraz rodzinnych wypadów do lasu.

  Magdalena Garczarczyk –architektka krajobrazu, nauczycielka i animatorka. Od kilku lat w ramach „Projekt Zieleniak" organizuje warsztaty, wydarzenia dla dorosłych, dzieci i młodzieży dotyczących ogrodnictwa, wspólnej przestrzeni, działań lokalnych i proekologicznych. Bliska jest jej idea dzielenia się z innymi wiedzą i umiejętnościami także na zasadzie "zrób to sam".