Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

fot. Michalina Radomska
Galeriafot. Michalina Radomska
  • Co by było, gdyby wszystkie robaki, owady i inne małe stworzenia postawiły na współpracę i wspólnie zawładnęły architekturą pod powierzchnią ziemi? Podczas warsztatu porozmawiamy o tym, co w glebie drepcze i w trawie piszczy oraz o budowlach i śladach codziennej działalności jednych z najmniejszych mieszkańców Ziemi! W części twórczej wcielimy się w rolę konstruktorów, wspólnie budujących nad- i podziemną krainę. Uwaga! Projektując przestrzeń, zmienimy nieco perspektywę! Na projektantów czekają wyzwania budowlane - trzeba będzie zadbać o fundamenty i wytrzymałość! Inaczej wspólna konstrukcja może nie poradzić sobie z ziemskim przyciąganiem!

    Warsztat przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

  • Michalina Radomska – edukatorka z wykształcenia i zamiłowania, z tytułem magistra z edukacji artystycznej i wzornictwa. Od kilkunastu lat związana ze światem sztuki i projektowania. Posiada doświadczenie w twórczej współpracy z organizacjami pozarządowymi i prywatnymi firmami, związanymi z rozwojem artystycznym. Szczególnie bliska jest jej praca z dziećmi i seniorami. W jej autorskich warsztatach ważne jest porzucanie schematów na rzecz indywidualnych wypowiedzi twórczych. W ramach Festiwalu Malta zajmuje się koordynacją programu Wolno Dzieciom.