Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

Galeria
 • Ulegając pasji tworzenia czegoś z niczego lub prawie wszystkiego, twórcy radia Uskoki FM zapraszają do wspólnego poszukiwania rozwiązań, pozwalających odbierać różne fale radiowe. Spróbujemy przetransformować stare głośniki komputerowe w odbiorniki bluetooth, wzmocnić sygnał mikro-transmittera FM. Przyjrzymy się również elektromagnetycznym właściwościom grzybów i roślin, przede wszystkim drzew, które z powodzeniem mogą służyć jako anteny, zarówno transmitujące jak i odbierające sygnał radiowy.

  We wspólnych działaniach wesprze nas m.in: Donia Jourabchi - artystka dźwiękowa i konstruktorka urządzeń audio.

  Ze względu na ograniczoną ilość komponentów liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

  Warsztaty towarzyszą rezydencji Edki Jarząb i Grupy Uskoki pt. “Uskoki FM” w programie “Zaklepane / Ground Rules” w ramach Generatora Malta.

  Warsztaty odbędą się w namiocie warsztatowym.

  W ramach wydarzenia „Uskoki FM" odbywaja się parkowa potupajka z radiem Uskoki FM / before oraz parkowa potupajka z radiem Uskoki FM / rave. Wszystkie audycje i działania będzie można usłyszeć na stronie internetowej: https://uskoki.pl/.