Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

Galeria
  • Jak, utrzymując stosowny dystans społeczny, nie zatracić więzi bliskości? Jak pójść na randkę, kiedy nie ma dokąd pójść? Czy praca zdalna ma wpływ na rozwój sprawności fizycznej? Ile kalorii spala apatia? Jak codzienne czynności zmieniły się w pandemii? W trudnych czasach wszyscy potrzebujemy wsparcia. Trenerzy Życia Codziennego pomogą lepiej i efektywniej radzić sobie z rzeczywistością.

    Każdy z nas, bez wyjątku, zawodowo zajmuje się codziennością i każdy robi to bardzo dobrze. Ale zawsze może być lepiej, znacznie lepiej! Można efektywniej chodzić, sprawniej czekać na tramwaj, wydajniej nosić zakupy. Dlatego właśnie powołaliśmy do życia jedyną w swoim rodzaju profesjonalną drużynę Trenerów Życia Codziennego!
     

  • W skład Circus Ferus wchodzą: Agata Elsner, Justyna Paluszyńska, Karolina Pawełska, Barbara Prądzyńska, Grzegorz Ciemnoczołowski, Kuba Kapral, Kacper Lipiński, Łukasz Kowalski, Arkadiusz Kos, Artur Śledzianowski i Dominik Złotkowski. Grupa ma charakter otwarty i realizuje spektakle w przestrzeniach zarówno zamkniętych, jak i plenerach, a także akcje uliczne i czytania performatywne. Dotąd zrealizowali m.in. spektakle Rodzina, Ostatni spektakl, Serce Polski, Freak Show.