Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

zdjęcie z archiwum artystów
Galeriazdjęcie z archiwum artystów
  • Zapraszamy na zajęcia z akrobatyki oraz slackline. Miękkie lądowanie da wam możliwość nabrania gibkości i rozwinięcia koordynacji w ramach zajęć z akrobatyki. W czasie treningu akrobatycznego nauczymy was podstawowych sylwetek gimnastycznych, elementów takich jak stanie na rękach czy przejścia, a także przerzuty i salta. Wszystko w zależności od poziomu ćwiczącego. Wylądujmy miękko między drzewami, w parku, na trawie, blisko ziemi, na materacach, na linie, z wiatrem i pod wiatr.

    Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku czy doświadczenie. Mamy nadzieję na Wasze otwarte serca do nauki nowych sztuczek i umiejętności. Koordynacja ruchowa, gimnastyka, rozciąganie, zabawy dla dzieci, a to wszystko pod okiem profesjonalistów, którzy będą z nami, aby pokazywać i uczyć, budzić zajawkę i wspierać.
     

  • Akro Baty to klub sportowy prowadzący od 2015 roku zajęcia z akrobatyki sportowej dla dzieci oraz dorosłych, a konkretniej skoki na ścieżce. Na tej właśnie ścieżce będziecie mieli okazję spróbować swoich sił, ucząc się podstaw gimnastycznego fachu; stania na rękach, na głowie, przewrotów, a może nawet salt! Trenować będziecie pod okiem naszych trenerów, Radka oraz Karola, którzy nie boją się wyzwań, potrafią pokazać oraz nauczyć ewolucji, o których nigdy nie myśleliście, że będziecie w stanie zrobić samemu. Wszystko to w kontrolowanych warunkach; sprzęt, który będzie dostępny na Festiwalu umożliwi Wam miękkie lądowanie podczas nauki!

    Karol:
    Akrobatyka pozwala rozwinąć koordynację, oraz nabrać gibkości. W czasie treningów akrobatyki uczymy się podstawowych sylwetek gimnastycznych, elementów takich jak stanie na rękach czy przejścia, aż do przerzutów i salt. Wszystko w zależności od poziomu ćwiczącego. Ten sport jest wspaniałą dyscypliną samą w sobie, ale też świetnym uzupełnieniem innych dyscyplin jak np. taniec.