Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

Galeria
 • FETLER z KARPIŃSKIM

  Minimalistyczny duet na saksofon basowy i zestaw perkusyjny. W programie spora dawka kontrolowanej improwizacji i akustycznego noise’u, a także technicznej i ściśle obliczonej polirytmii i polimetrii. Daniel Karpiński to poznański perkusista, aktywny na lokalnej i ogólnopolskiej scenie od ponad 20 lat. Współtworzy zespoły Snowman i Mikrobi.t i Polmuz. W przeszłości koncertował też z Armią oraz Sweet Noise.

  ---

  FETLER Z KARPIŃSKIM, KOŃ, FANFARA AWANTURA
  20.06, 18:30, ul. Silniki / ul. Głuszyna – Fanfara Awantura
  22.06, 19:00, ul. Św. Marcin – Koń
  27.06, 15:00, wnęka przy hotelu Lech – Fetler z Karpińskim

  Trzy zespoły współtworzone przez Michała Fetlera, zaprezentują swoją twórczość w postaci wyłącznie akustycznej tj. bez jakiegokolwiek nagłośnienia. Michał Fetler jest absolwentem poznańskiej Akademii Muzycznej, twórcą poznańskich projektów Polmuz i Fanfara Awantura (vel Tsigunz), a także saksofonistą w Jazz Bandzie Młynarski Masecki. Koncerty odbędą się w nietypowych, nieco rejwowych lokalizacjach, parkach, na ulicach, pod mostami, bez konieczności stawiania estrady i barierek ochronnych.