Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

18 - 29/06/2021

Wielkimi krokami zbliża się 32. edycja Malta Festival Poznań! Poszukujemy osób, które chcą podzielić się z nami swoim czasem i umiejętnościami podczas festiwalu.

Masz dużo energii i chęci do twórczych działań? Artystyczna strona Twojej duszy jest nieposkromiona i głodna nowych wyzwań? Obcowanie ze sztuką to dla Ciebie wymarzone środowisko pracy? A może szukasz pomysłu na kreatywne rozpoczęcie wakacji? Stań się częścią Festiwalu Malta, jednego z największych wydarzeń teatralnych w Polsce. Właśnie Ciebie szukamy!

Jeśli chciałbyś/łabyś m.in.:

  • prowadzić media społecznościowe,
  • koordynować projekty artystyczne,
  • pisać relacje z minionych wydarzeń,
  • opiekować się publicznością, artystami i artystkami,

to prześlij nam swoje zgłoszenie.

Dołącz do działu:
– biura obsługi widza lub biura festiwalowego
To ważny, informacyjno-sprzedażowy punkt na festiwalowej mapie. Tutaj udają się uczestnicy festiwalu, artystki oraz goście, aby sięgnąć po garść informacji praktycznych lub zakupić magazyn festiwalowy, koszulkę czy torbę.

– komunikacji, promocji, biura prasowego
Idealne miejsce dla osób z „lekkim piórem” lub takich, przed którymi social media nie mają tajemnic! W tym dziale wesprzesz nas w tworzeniu tekstów o festiwalu, zajmiesz się obsługą strony internetowej, selekcją zdjęć czy dystrybucją materiałów promocyjnych.

– projektów artystycznych i społecznie zaangażowanych
Jeśli cechujesz się zaangażowaniem i wrażliwością, a kwestie społeczne i miejskie są Ci bliskie, to jest to dział dla Ciebie. Do Twoich zadań będzie należeć koordynowanie wydarzeń na terenie ogródków działkowych i w parku, a także wsparcie w aranżacji wystaw i ich doglądaniu.

– opieki nad artystami i artystkami
Dział, który niewątpliwie łączy ludzi. Jeśli chcesz towarzyszyć artystom i artystkom z Polski, Europy czy dalszych stron świata, a do tego płynnie posługujesz się nie tylko językiem polskim, to odnajdziesz się tutaj doskonale. Do Twoich obowiązków należałoby koordynowanie harmonogramu prób i występów, oraz towarzyszenie w drodze na wydarzenie lub do hotelu.

– animacyjnego dla dzieci
Otwartość i rozumienie dziecięcych potrzeb to obowiązkowe atrybuty wszystkich osób, które chciałyby nam pomóc przy projekcie Wolno Dzieciom. Tutaj będziesz sprawować opiekę nad działaniami artystyczno-animacyjnymi dla dzieci w przestrzeni parku festiwalowego.

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Jak się zgłosić?
Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem: https://malta-festival.pl/pl/festival/volounteers.

Do kiedy?
Na zgłoszenia czekamy do 25 maja.

Dodatkowe informacje

  • W uzasadnieniu zgłoszenia możesz doprecyzować, czym się interesujesz i jakie są Twoje pasje. Jeśli chcesz połączyć swoje zainteresowania z pracą w danym dziale, napisz nam o tym.
  • Jesteśmy elastyczni – pomóż nam na tyle, na ile możesz.
  • Wolontariat może być dla Ciebie okazją do zrealizowania praktyk studenckich.
  • Po zakończeniu festiwalu dostaniesz od nas referencje.

Wspierając nas wolontariacko, będziesz miał/a okazję zobaczyć, jak wygląda organizacja festiwalu „od kuchni” oraz poznasz wiele osób, które podobnie jak Ty szukają nowych wyzwań, wrażeń i inspiracji. Dołącz do maltańskiej ekipy!